KLEMPÍŘSTVÍ - POKRÝVAČSTVÍ - TESAŘSTVÍ

Potřebujete poradit?

+420 603 526 506

Otevírací doba: Po-Pá: 07:00 - 16:30, So: 08:00 - 11:30

O nás

Kompletní dodávka střech

Po dlouholeté spolupráci několika zkušených živnostníků z různých oborů (klempířství, pokrývačství, zámečnictví, zednictví, tesařství a truhlářství), kdy již tehdy byla naše spolupráce zaměřena hlavně na montáž střešních krytin, opravy střech a klempířské práce, jsme společně 26. března 2007 založili novou firmu.

naše historie

Spuštění nového webu

Připravili jsme pro vás nový a přehlednější web, na kterém můžete najít veškeré informace o firmě a naší práci.

Založení firmy

Po dlouholeté spolupráci několika zkušených živnostníků z různých oborů, kdy již tehdy byla naše spolupráce zaměřena hlavně na montáž střešních krytin, opravy střech a klempířské práce, jsme společně 26. března 2007 založili novou firmu.

Proč my

10 let v oboru

Postupem času se námi nabízené služby začaly rozšiřovat o kompletní dodávky střech, kompletní rekonstrukce a zateplení střech, drobné zednické, zámečnické a tesařské práce, které jsou nezbytnou součástí námi nabízených služeb. Námi nabízené klempířské práce jsme později rozšířili o výrobu a prodej klempířských prvků a atypických klempířských profilů, prodej výrobků zn. DenBraven, o dopravu materiálu a poradenství a konzultace tak, abychom mohli podat budoucím zákazníkům co nejvíce informací z oboru a byli schopni realizovat každou novou zakázkou, která na nás čeká, tím nejlepším možným způsobem.